Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village

Tussen de skidorpjes ban Levi en Ylläs ligt, midden in de natuur, het Snow Village. Overnachten in dit sneeuw- en ijshotel is een unieke belevenis. Vooral de ice bar en het ice restaurant tarten de verbeelding. Overal vindt u sneeuw- en ijssculpturen terug van verschillende internationale artiesten. Eenmaal de duisternis valt, maakt een feeëriek licht zich meester van het hotel.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Levi, een uniek wintersportgebied

SNOW VILLAGE

Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland. Vooral de Ice Bar en het Ice Restaurant zijn een bezoek op zich waard. Overal vindt u sneeuw- en ijssculpturen terug. ' Avonds wordt het hotel feeëriek verlicht. U kan naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke excursies… Om uw programma te vervolledigen, kan u uw reis nog verlengen met een extra nacht in een luxueuze glazen iglo

Overnachting in het Snow Village
Uniek 3-gangendiner
Excursies vrij te bepalen

Snow Village Levi kaart

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER