VERBLIJFSFORMULES CHALETS JERIS - 8 dagen

Chalets Jeris, Finland

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve sneeuwvakantie, maar tevens op zoek zijn naar de ultieme rust- en natuurbeleving vinden in Jeris zeker hun gading terug. U verblijft er in uw eigen chalet met 1 of meerdere slaapkamers, sauna en haard, woonruimte, volledig uitgeruste kitchenette. De chalets zijn gelegen aan de rand van het Pallas Nationaal Park en vormen de perfecte uitvalsbasis voor langlauf- of wandeltochten.

Chalets Jeris ***+

Stel zelf uw excursiepakket samen

Jeris is enorm populair bij liefhebbers van rust en natuur, ver weg van alle drukte. Ook langlauf- liefhebbers komen hier volop aan hun trekken want vanuit Jeris zijn mooie langlauftochten mogelijk. U kan volledig tot ontspanning komen in de Jeris Spa en u op facultatieve basis kan u aan diverse leuke excursies deelnemen naar eigen wens en budget.

Facultatieve excursies:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Rivierdrijven in waterdichte pakken
Bezoek aan een rendierboerderij

Kaart Jeris