Uitzicht over Vilnius De Gedeminas toren in Vilnius De prachtige Peter & Pauluskerk Het idyllische Trakai kasteel op het Galve-meer Berg der Kruisen, de symbolische plek bij uitstek voor de Litouwers Berg der Kruisen, de symbolische plek bij uitstek voor de Litouwers Rundale Palace, één der mooiste barokkastelen van het land Uitgestrekte natuur in het Gauja Nationaal park Riga, de grootste van de 3 Baltische hoofdsteden, werd gesticht in 1201 Het Zwarthoofdenhuis uit de 14e eeuw is één van de grootste bezienswaardigheden van Riga In Riga kan u eindeloos door de oude steegjes slenteren Tijdens een wandeling door Riga ziet u de prachtige Art-Nouveau huizen Ongerepte natuur in het Gauja National Park Het gedeeltelijk vernielde Turaida kasteel in Sigulda Vlakbij het Turaida kasteel staat een houten kerk waar de 'Roos van Turaida' ligt begraven De avond valt over Tallinn Tallinn, één van de best bewaarde Hanzesteden van Europa De gotische Sint-Olafkerk neemt met zijn 124 m hoge toren een opvallende plaats in in het silhouet van Tallinn De prachtige Alexander Nevsky kathedraal Het stadhuis van Tallinn uit 1627 is opgetrokken in de stijl van de late gotiek

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/