“ Het was voor ons een super reis. We hebben plekken gezien waarvan we niet wisten dat ze nog bestonden op de wereld, zo stil en ongelofelijk mooi. We hebben het geluk gehad om 4x het noorderlicht te kunnen zien. ”
“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Genieten van prachtige steden en cultuur langs de Zijderoute, in de woestijn verwarmd worden door het vuur uit de onderwereld, verbaasd staren naar de absurditeit van Ashgabat... Eén reis, meerdere hoogtepunten. ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. ”
“ Wij zijn veilig terug thuis na een onvergetelijk avontuur Lapland. Het hotel, de glutenvrije maaltijden en de excursies waren in orde. De lokale gidsen deden het prima tijdens elke excursie. Onze reisbegeleider was vriendelijk en behulpzaam. Alle informatie kregen we steeds tijdig door. Een shortbreak in Lapland is top! Boeiend door de opeenvolgende excursies en mogelijkheid om vrije tijd zelf in te vullen. ”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”