Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Victoria, hoofdstad van de Seychellen Tijdens dit programma worden luxueueze zeilcatamarans gebruikt die uitgerust zijn voor lange-afstandstochten Aan boord is alle materiaal aanwezig om te waterskiën, kayaken, snorkelen en vissen De nadruk van het programma ligt op comfort Per catamaran zijn slechts 4 kajuiten, elk met eigen badkamer en sanitair De Seychellen archipel omvat 115 eilanden, elk met een eigen karakter Anse Lazio is ongetwijfeld een van de mooiste baaien ter wereld Ook wie geen zeilervaring heeft, kan rekenen op een prima skipper Curieuse Island, een fascinerend natuurreservaat Curieuse Island staat bekend voor zijn populatie aan reuzenschildpadden Eén van de vele granieten rotsformaties op de kust van Curieuse Island Tijdens het snorkelen maakt u kennis met de fascinerende onderwaterwereld La Digue, bekend om zijn architecturale rotsen en ontelbare verdoken plekjes Anse Source d'Argent op La Digue met typische rotsformaties die tot aan het strand doorlopen In het Vallée de Mai natuurreservaat maken we kennis met de beroemde Coco de Mer of zeekokosnoot die wel tot 30kg kan wegen Volgroeide vruchten van de Coco de Mer of zeekokosnoot kunnen wel tot 30kg zwaar zijn Met de catamaran doen we 's werelds mooiste stranden aan Geniet van de prachtige zonsondergangen Zonder woorden... Op het einde van het programma is er de mogelijkheid om Victoria te bezoeken

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER
11-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 17 april 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 11 maart & 3 november 2023

Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 februari, 5 april & 7 november 2023

Namibië & Victoria-falls - Woestijnen & rivieren AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent