De 3 Baltische Staten - Vilnius, Riga en Tallinn

Estland, Letland en Litouwen waren eeuwenlang speelbal van de geschiedenis. Slechts een korte periode, van 1920 tot 1940, waren ze onafhankelijk. Sinds 1990 zijn ze dat opnieuw. De Baltische staten hebben elk een eigen geschiedenis, ontdek de mooiste Hanzesteden van Europa.

De mooiste Hanzesteden van Europa

Tallinn is één van der best bewaarde Hanzesteden van Europa. We bezoeken er de hoger gelegen stadsmuren, met het prachtige Toompea kasteel, de Domkerk, de Alexander Nevsky kathedraal en het prachtige middeleeuws stadhuis. Net buiten Tallinn ligt een pareltje van barokke architectuur: het Kadriorg Palace.

Gegarandeerd vanaf 2 personen
Begeleid in internationale gezelschap
3 verschillende landen in 1 reis

De Baltische Staten

Geografie: De Baltische Staten zijn de landen aan de oostkust van de Oostzee. Van noord naar zuid en in oplopende grootte: Estland, Letland en Litouwen. Het totale gebied heeft een oppervlakte van 175.015 km².

Klimaat: In de 3 landen heerst een gematigd zeeklimaat dat naar een landklimaat neigt in het binnenland. Hierdoor is het landinwaarts warmer dan aan de kust. Tijdens de zomer is het aangenaam met temperaturen die schommelen tussen 20° en 25° C. In voor- en najaar zijn de dagen koel en de nachten koud.

Munt: Estland en Letland schakelden reeds in 2011 over op de euro. Vanaf 1 januari 2015 wordt ook in Litouwen de lita ingeruild voor de euro.

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017