“ Genieten van prachtige steden en cultuur langs de Zijderoute, in de woestijn verwarmd worden door het vuur uit de onderwereld, verbaasd staren naar de absurditeit van Ashgabat... Eén reis, meerdere hoogtepunten. ”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Rijk cultureel erfgoed! Een ideaal alternatief voor Iran.
”
“ Wij zijn veilig terug thuis na een onvergetelijk avontuur Lapland. Het hotel, de glutenvrije maaltijden en de excursies waren in orde. De lokale gidsen deden het prima tijdens elke excursie. Onze reisbegeleider was vriendelijk en behulpzaam. Alle informatie kregen we steeds tijdig door. Een shortbreak in Lapland is top! Boeiend door de opeenvolgende excursies en mogelijkheid om vrije tijd zelf in te vullen. ”
“ Een perfect georganiseerde reis, waardoor we heel wat konden zien en beleven in een beperkte tijd. Uitstekende hotels. Beperkte reisgroep wat contact en excursies veel aangenamer maakt. Uitmuntende Vlaamse reisgids. ”
“ Prachtige reis, heel divers, ideale kennismaking met dit land. Uitstekend begeleid, een aanrader.
”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. ”