“ Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids
”
“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
”
“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”
“ Een stap in de geschiedenis, in het ongekende, een onvergetelijke ervaring... De persoonlijke begeleiding en duiding van de Asteria staff maakte van deze reis een unieke ervaring. We zouden direct terug gaan. ”
“ Er valt zoveel te ontdekken in de wereld, maar van bestemmingen zoals Antarctica is er maar één! ”
“ Blijf jullie eigen koers varen, jullie zijn een topteam. Proficiat aan captain Annick om dit verwezenlijken.
”
“ Een zinderende reis doorheen de geschiedenis van de Zijderoute. Kunst en cultuur ten top. Een echte aanrader!
”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”