Lodi-Parma-Cremona-Mantua-Milaan
Kunst, cultuur en gastronomie van topniveau

Parma & Milaan - Kunst, cultuur en gastronomie van topniveau - 6-daagse cultuurreis

De grote Italiaanse steden kent u al en u wil zich verdiepen in de minder bekende cultuursteden? Deze intense reis laat u prachtige monumenten en kunstschatten van wereldniveau uit het Italiaanse verleden zien. Aangevuld met een rijke gastronomische traditie en te midden een afwisselende natuur beleeft u topmomenten. Als afsluiter ontdekt u de hedendaagse architectuur in Milaan.

6-daags programma

Italiaans verleden

Deze reis dompelt u onder in een mengeling van rijke Italiaanse kunst, middeleeuwse straten en pleinen, fiere kathedralen en statige palazzi. U bewondert werken van Caravaggio, Cimabue, Giotto, Michelangelo, Tintoretto, Canaletto, Veronese, Bassano, Lippi, Tiepolo, Corregio, Parmegiannino, Mantegna, Rafaël…

Architecturale parels
De moderne kant van Milaan
Mooi Lombardije & Emilia-Romagna

ItaLië in het kort

Italië kaart

Emilia-Romagna: Emilia-Romagna is een regio van Noord-Italië die in het oosten begrensd door de Adriatische Zee, in het noorden door de Po en in het zuiden door de Apennijnen. De regio grenst aan de regio's Piëmonte, Ligurië, Toscane, Marche, Lombardije, Veneto en San Marino.

Lekkere keuken: Emilia-Romagna staat bekend om landbouwproducten als Parmaham, de balsamico-azijn en parmezaanse kaas. De keuken van Emilia-Romagna staat bekend als een van de beste van Italië (de Parma-ham, de Aceto Balsamico di Modena, de Parmigiano-kaas) en is een van de meest karakteristieke van Italië.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/