De hoofdstad Papeete met zijn prachtige stranden, helderblauwe zee en aangename temperaturen Het bergachtige binnenland met watervallen en archeologische sites verbazen elke bezoeker Het nieuw schip Aranui 5 is een combinatie van cruise- en cargoschip Tijdens de cruise bevoorraadt het schip de eilanden met voeding, medicatie en bouwmaterialen Met zijn 125 m lengte heeft de Aranui 5 een capaciteit van 254 passagiers in 103 buitenkajuiten De Aranui 5 beschikt over alle faciliteiten om u een onvergetelijke reiservaring te bezorgen Nuku Hiva is de hoofdstad van de Markiezen en tevens het administratieve centrum Op Hiva Oa bezoeken we een archeologische Tiki site Met de shuttle service gaat u van het schip aan land tijdens de excursies Aan boord van de Aranui 5: een buitenzwembad, solarium, restaurant met Frans/Polynesische keuken, 2 salons, 4 bars waaronder deze panoramische Skybar, wifi (betalend), massageruimte, wasserij en 2 liften Bora Bora of 'de Parel van de Stille Zuidzee' ligt in het Zuidwesten van Frans-Polynesië De Franse schilder Paul Gauguin en de Belgische zanger Jacques Brel brachten het laatste deel van hun leven op Hiva Oa door Op het kerkhof van Atuona liggen Gauguin en Brel eeuwig te genieten In 1978 werd Jacques Brel begraven op Hiva Oa, in de buurt van het graf van Gauguin Terwijl het schip de containers lost, worden wij ondergedompeld in de unieke cultuur en natuurpracht van de bezochte eilanden Tot op de dag van vandaag zijn deze eilandengroepen moeilijk bereikbaar en baden in ze in een mystieke waas waardoor mensen verlangen om er eens in hun leven te komen Het ontbreekt aan superlatieven om de schoonheid van deze eilanden te beschrijven De fotogenieke Tuamotu eilanden steken maar net boven het zeeniveau uit en zijn begroeid met palmen De bloem van de Tiare waaruit mono'i olie wordt gemaakt vormt het nationale embleem van Frans-Polynesië Tot ziens Papeete, tot ziens Frans-Polynesië!

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/