Welkom in Windhoek, de hoofdstad van Namibië Het landschap ten noorden van Windhoek kent een uitzonderlijke concentratie aan cheetahs In het Okonjima Nature Reserve nabij de Omboroko bergen heb je in dit gebied een relatief grote kans ook luipaardeb in het wild te zien Het Etosha National Park is een van de grootste natuurparken van zuidelijk Afrika Aan de rand van het park zijn tientallen drinkplaatsen waar regelmatig grote kuddes dieren hun dorst komen lessen Kenmerkend voor Etosha zijn de grote hoeveelheden wild die men kan spotten: olifanten, zebra's, giraffes, leeuwen, verschillende soorten antilopen... In het Etosha National Park kan u in alle rust wild observeren tijdens dag- en nachtsafari's Met je huurwagen kom je langs de hoogtepunten van Namibië In Kaokoland in het noorden van Namibië bezoek je een Himba-dorp Himba-vrouwen wassen zich nooit maar smeren zich in met otjize, een mengsel van geitenvet, kruiden en oker Damaraland omvat een fotogeniek woestijnlandschap met indrukwekkende rotsformaties en spitse bergen Organ Pipes bij Twyfelfonteineen is een geologische rotsformatie van 100m met talloze zeshoekige pijlers in de kleuren oranje, bruin en geel In het kuststadje Swakopmund is het Duitse koloniale verleden nog duidelijk merkbaar In de lagune bij Walvisbaai leven honderden flamingo's, maar ook pelikanen en vele andere watervogels Een ander hoogtepunt van deze reis is Sossusvlei Sesriem Canyon, een mooie zandstenen canyon van 1km lang, uitgeslepen door het water uit de Tsauchab Rivier Typerend voor Sossusvlei zijn zoutpannen, struiken en dieren als struisvogels, springbokken, gemsbokken en zelfs luipaarden Wind en mist creërden hier dieprode zandduinen, waarvan enkele meer dan 350m boven de woestijn uitsteken In de droge bedding van de Aba-Huabrivier kan je van maart tot oktober op zoek gaan naar de zeldzame woestijnolifant Naar logies toe kunnen we een ruime keuze aan uitstekende lodges voorstellen

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/