“ Fantastische reis, interessante bestemming, heerlijke combinatie architectuur, cultuur en gastronomie. ”
“ Heel veel gezien tijdens de Nijlcruise. Hoogtepunten waren de tempels van Edfu, Aboe Simbel en Hatsjepsoet. Als mens voel je je zo klein tussen deze immense bouwwerken. ”
“ Prachtige reis, heel divers, ideale kennismaking met dit land. Uitstekend begeleid, een aanrader.
”
“ Het was voor ons een super reis. We hebben plekken gezien waarvan we niet wisten dat ze nog bestonden op de wereld, zo stil en ongelofelijk mooi. We hebben het geluk gehad om 4x het noorderlicht te kunnen zien. ”
“ Dit is geen gewone reis, dit is een expeditie naar het laatste stukje pure natuur op aarde. ”
“ Wij zijn veilig terug thuis na een onvergetelijk avontuur Lapland. Het hotel, de glutenvrije maaltijden en de excursies waren in orde. De lokale gidsen deden het prima tijdens elke excursie. Onze reisbegeleider was vriendelijk en behulpzaam. Alle informatie kregen we steeds tijdig door. Een shortbreak in Lapland is top! Boeiend door de opeenvolgende excursies en mogelijkheid om vrije tijd zelf in te vullen. ”
“ Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! ”
“ Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. ”
“ Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!
”
“ Enthousiaste, gedreven gids die de regio door en door kende. Haar historische kennis was uitmuntend! Een aanrader voor elke kunstliefhebber!
”