Meerdaagse huttentocht in het Oulanka National Park met fat bikes of langlauf ski's

Meerdaagse huttentocht met fat bikes of langlauf ski's in het Oulanka National Park in Fins Lapland | 8 dagen

Ongekende natuurpracht, wonderbaarlijke stilte en het ultieme avontuur vormen de basiselementen van een onvergetelijke avonturentocht per cross country ski’s of fat bike. Fat bikes zijn de nieuwste hype om probleemloos door de sneeuw te rijden. Vanuit typische wildernislodges of verkent u een groot deel van het Oulanka National Park, nabij de Russische grens.

Jeris Spa & Wellnes

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Ecologisch toerisme

Dit gezellige wildernishotel wil zijn gasten het ultieme natuurgevoel bieden en draagt niet voor niets de term ‘ecotoerisme’ hoog in het vaandel.
Alle activiteiten zijn natuurgebonden en hebben een minimale impact op de fauna en flora. In 2011 werd Oulanka Basecamp door European Sustainable Tourism beloond met het label “Outstanding example of sustainable and responsible tourism”.

De ultieme natuurbeleving
Responsable tourism
Ideaal om het Noorderlicht te spotten

Ethiopië - Bakermat van de Christelijke beschaving AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 12 januari 2018

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2017